HAKKIMIZDA


Kurulduğu günden bu yana düzenli olarak ürün çeşitliliğini arttırmayı başaran ve her türlü Alüminyum , Pvc , Mobilya ve İnşaat sektörlerine ürün temini sağlayan KOÇ ALÜMİNYUM , her yıl düzenli olarak daha fazla firmayı ve projeyi bünyesine katmanın mutluluğunu yaşamaktadır .

Biz Kimiz


KOÇ Alüminyum 1992 yılından beri şehir içi ve şehirler arası İnşaat , Alüminyum , Pvc , Mobilya ,  Küpeşte ve Dış Cephe firma ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu her türlü ürünün temininde , ihracatında ve ithalatında hizmet vermektedir . 

  • Firmamız tüm bu alanlarda kullanılabilecek her türlü yeni fikir , tasarı ve projelerin hayata geçmesi yolunda her türlü yeni üretim imkanı sağlayabilir.
  • Başta Yalova , İstanbul , Bursa , İzmit , Sakarya , Eskişehir , Bilecik , Balıkesir , Çanakkale , Kütahya ve tüm yurt genelinde olmak üzere ticari faaliyetlerini sürdürmekte ve geliştirmekteyiz.

Misyonumuz


Yurt içinde kanzandığımız deneyim ve tecrübe kısa sürede yurt dışında da mobilya, pen, inşaat ve  alüminyum sektöründe önemli ihaleler kazanmayı amaçlıyoruz.

    Vizyonumuz


    yurt içi olmak üzere her türlü İnşaat, Alüminyum, Pvc, Mobilya, Küpeşte ve Dış Cephe ve yapı sahasında kullanılabilecek tüm araç ve gereçlerin üretiminde, temininde ve lojistik desteğinde hizmet vermektedir .